۸.حالت عادی و طبیعی

اموزشگاه عکاسیعکس های طبیعی که پوزیشن و حالت خاصی به کودک القا نشده است جذابیت بیشتری دارند. عکاسی از کودکان در حال بازی کردن خمیازه کشیدن غذاخوردن زیبایی عکس کودک را دو چندان می کند.

۹.لبخند کودک

برای بدست اوردن یک لبخند عالی از کودکان با شکلک ها و حرکات عجیب آن ها را نترسانید. کافی است مادر یا پدر با کودک حرف بزنند و توجه اورا به خود جلب کنند. ایجاد یک لبخند زیبا را به والدین محول کنید.

 

۱۰.عکس های سیاه و سفید

این دسته از عکس های کلاسیک علاوه بر این که همیشگی و کهنه نشدنی هستند معصومیت چهره کودک را بیشتر نمایان می کنند.

۱۱. استفاده از المان های طبیعی

حتی اگر امکان عکاسی از کودک در طبیعت را ندارید می توانید با استفاده از گل های طبیعی آب نیمکت های چوبی آتش شومینه و غیره جلوه بیشتری به عکس ها ببخشید

 

۱۲. خواب های شیرین

عکاسی از کودکان در حالت خواب یکی از زیباترین حالت ها برای عکاسی است.

 

۱۳.حالت های با مزه

یکی از راه های جذاب شدن عکس کودک عکس گرفتن از کودکان در حالت های کثیف و یا به زبان ساده تر حالت های شه است. کودکانی که در حال غذا خوردن و یا گل بازی کردن و یا نقاشی با رنگ های مایع و البته ایمن هستند عکس ها را بسیار جالب و جذاب می کند.

۱۴.وسایل پدر و مادر

عکس کودکان در حالتی که کلاه عینک و یا کفش والدین خود را پوشیده اند بسیار متفاوت و هیجان انگیز است.

 

 

 

 

 

کانون تخصصی آموزش عکاسی مرداد

 

برای  مشاهده آمورش های بیشتر برروی >>آکادمی مرداد<< کلیک کنید


عکاسی کودک حالت ,کودک ,کودکان ,عکاسی ,طبیعی ,لبخند ,بازی کردن منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مقالات علمی|هنری|پزشکی|ورزشی|روانشناسی و... سایت رسمی پیکسل فایل رزرو هتل کیش نرم افزار حسابداری شایگان سیستم اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تنکابن باربری تهران - باربری سعادت آباد - باربری پاسداران میاندوآب ایران سی نت | www.irancnet.ir فال و استخاره و حافظ و قهوه خدمات زیبایی و جوانسازی