اموزشگاه عکاسیبه سوالات زیر یک به یک جواب دهیم.

• آیا برای مناسبت خاصی عکاسی می کنیم؟ مثلا عکاسی با تم شب یلدا
  • این عکاسی را در آتلیه عکاسی انجام می دهید یا عکاسی کودک در فضای باز مد نظر شماست؟
  • با دوربین عکاسی حرفه ای کار می کنیم یا موبایل؟
  • چه ساعتی از روز را برای عکاسی انتخاب کرده ایم؟
  • ‍چه فصلی را برای عکاسی انتخاب کرده ایم؟
  • چند دست لباس برای عکاسی از کودکمان برداشته ایم؟
  • آیا از نور کمکی (فلاش پرتابل) یا رفلکتور بهره خواهیم گرفت؟
  • کودک کا چند ماه یا چند سال سن دارد؟
  • چه وسایل یا اکسسوری اضافی همراه خود برداشته ایم؟
  • در این عکاسی فقط کودک مد نظر ماست یا پدر و مادر یا برادر نیز در عکس ما جایی دارند؟
  • توانایی و شخصیت کودک ما چگونه است؟
  • چقدر به پوز و فیگورهای عکاسی کودک آشنایی داریم؟
  • لازم است با خود خوراکی همراه داشته باشیم؟

پاسخ به این سوالات توجه ما را به نیازها و امکانات موجود ما جلب می کند. همچنین به ما یادآوری می کند که چه اطلاعاتی در زمینه کادربندی در عکاسی / نورپردازی در عکاسی / رنگ شناسی در عکاسی / ارتباط با کودک و . نیاز داریم تا بدانیم.

خواندن توضیحات زیر به روشن تر شدم بخش هایی از ماجرا به ما کمک خواهد کرد.

نکات عکاسی از کودک:

در این قسمت به تفصیل درباره نکات عکاسی از کودک صحبت خواهیم کرد، که قسمت عمده ای از این نکات در این پست و باقی در مطلب دیگری خدمتتان نوشته می شوند.

۱. شناخت خلق و خوی کودک

عکاس باید سعی کند با درک صحیح روحیات کودک و صحبت با والدین خلق و خوی کودک را بدرستی بشناسد و با او هم بازی شود تا بهانه گیری های کودک حین عکاسی کمتر شود.

کانون تخصصی آموزش عکاسی مرداد

برای  مشاهده آمورش های بیشتر برروی >>آکادمی مرداد<< کلیک کنید

عکاسی کودک عکاسی ,کودک ,ایم؟ ,نکات ,برای عکاسی ,برداشته ایم؟ ,نکات عکاسی ,کرده ایم؟ ,انتخاب کرده ,برای عکاسی انتخاب منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

من درونگرا Shop سرطـــــــــــــــــان مـــــــــاندنی نــــــــیست دانلود دوبله فارسی بازی به ملودی اینجا چاه دردل من است فضای کار اشتراکی ریسون|سالن کنفرانس ریسون سایت جالب و شگفت انگیر